Chytrý casting online

Nechte se objevit

Vytvořit profil

Chytře a online

Aircasting je moderní forma castingu. Umožňuje filmařům, reklamním agenturám či fotografům najít právě vás. Ať už jste vážený herec, kaskadér světové úrovně, amatérský zpěvák, kuchař nebo hokejista - každý tady najde své uplatnění. Tak pozor, akce!


Aircasting šetří čas

Registrujte se zdarma a začněte využívat prostředí plné atraktivních pracovních nabídek. Vše vyplňujete pouze jednou. Papírování je v Aircastingu passé.

Snadná komunikace

Ať už jde o callback, získání role nebo kostýmní zkoušku, o každé změně vám dáme vědět. V Aircastingu si vašeho času vážíme.

Neztratíte se v davu

Máte jedinečnou příležitost spravovat svůj profil, nahrát do něj fotografie, videa i showreel. Dáváme vám možnost představit se na maximum. V Aircastingu nezapadnete!

Transparentnost

Zprávy o průběhu castingu nedržíme pod pokličkou. Finanční odměnu, informace o užití a veškeré podmínky vidíte ihned. Aircasting je fér.

Vyplňujete pouze jednou

Připravili jsme intuitivního průvodce celou registrací. Dotazník vyplníte pohodlně a odkudkoli. Registrujte se zdarma, bez nutnosti podepsat papírový formulář.

Vytvořit profil

Proč Aircasting?

V Aircastingu vyniknete

Konec vysedávání v čekárně

Buďte v obraze


Vaše data jsou u nás v bezpečí

Naše databáze není veřejná, přístup k ní mají pouze profesionálové z oboru. Data, která do ní vyplníte, slouží výlučně ke castingovým účelům. K vašim kontaktním údajům a celému jménu mají přístup pouze zaměstnanci Aircastingu. To znamená žádné nevyžádané hovory ani e-maily. Vaše citlivá data jsou u nás jako v bavlnce, splňujeme všechny bezpečnostní standardy na ochranu osobních údajů i směrnice GDPR.


Kdo a co je Aircasting?

Jsme parta mladých lidí, jedni přímo z branže, druzí, kteří se věnují moderním technologiím. Tohle spojení pomohlo uskutečnit naše smělé vize. Chtěli jsme castingy udělat příjemné, svěží a intuitivní pro všechny zúčastněné. Zkrátka takové, jaké v dnešní době očekáváte.


Aircasting pro produkce a režiséry

Poznejte výhody online castingů. Čeká ná vás databáze rozmanitých profilů, které jsou plné aktuálních fotografií, videí a informací. Vyhledávat v ní můžete pomocí klíčových slov, detailních filtrů nebo dokonce jen nahráním referenční fotky obličeje. Náš systém umožňuje svižnou komunikaci s talenty a snadnou správu projektů. Online casting šetří váš čas a nezatíží rozpočet.

Chytrý casting online

Vytvořit profil